Domy pod klucz nidzica

Nasz rynek

Na naszym rynku aktualnie możemy spotkać niezwykle wielu deweloperów oferujących swoje mieszkania. Wynajdą się z rynku pierwotnego, ale także i wtórnego. Mniejsza o to który wariant mieszkania wybierzemy musimy mieć pojęcie co w umowie zawiera deweloper.
Decydując się na domek z rynku pierwotnego możemy oczekiwać dwóch wersji – domy w stanie surowym a także domy pod klucz. Stan surowy ocenimy jako betonowe podłogi, białe ściany, bimbające kable czekające na oświetlenie – bez drzwi, framug i tym podobnym. Domy pod klucz to takie natomiast, że odbierając klucz od dewelopera jesteśmy w stanie się „wprowadzać”. Decydując się na drugą alternatywę pamiętajmy aby przed odebraniem klucza wszystko drobiazgowo sprawdzić. W szczególnie zwróćmy uwagę na wykończenie podłóg, położone tapety, kafelki a także zamontowane oświetlenie.
Deweloper warunkuje sobie pewne prawa w umowie, zatem podpisując jakąkolwiek umowę z deweloperem musimy wszystko uważnie przeczytać – w szczególności jeśli rozchodzi się o domy pod klucz.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Sitemap